Detske veci


Tričká, body, mikiny, vetrovky, šaty, nohavice a veľa iných modelov oblečenia pre najmladších čakajú na Vás v sortimente obchodu Coccodrillo. Veci pre deti, ktoré ponúka naša spoločnosť, to sú výrobky, ktoré sú nielen pohodlné a príjemné na dotyk, ale tiež módne a ľahko sa obliekajú. Okrem toho na našej stránke nájdete tiež topánky, ako sú sandále, galoše, tenisky alebo topánočky pre bábätká.


Plechova garaž

Plechová garáž
Poznáte niekoho, kto bude vyrábať pre mňa kvalitné plechová garáž? Som pripravený minúť veľa peňazí za dvoch pevných kovových garáží, ako dlho ako oni sú naozaj dobre vykonanej. Nechcem míňať peniaze na lacnom výrobku,ktorý nespĺňa moje požiadavky. Radšej minúť viac peňazí, ale ja viem, že peniaze, ktoré som strávil sa mi platiť. Takže ešte raz zdôrazniť, že by som si kúpiť plechová garáž alebo dokonca dva, ale nutne vysokú kvalitu. Ak môžete mi odporučiť niečo, kontaktujte nás s informáciami.


Kamen do gabionov


Ak túžite po tom, aby plot ladil s Vašou nehnuteľnosťou, môžete si ho postaviť s pomocou našej spoločnosti. Pripravíme pre Vás konštrukciu z oceľových košov a pomôžeme Vám vybrať si správny kameň do gabiónov ktorý Vašej nehnuteľnosti dodá neopakovateľný charakter. Ako výplň je možné použiť aj drvený betón v akejkoľvek farbe, a dokonca kusy tehál alebo sklo. Nami stavené ploty sú overené časom a po mnoho rokov si zachovávajú svoj unikátny vzhľad. Ich stabilná konštrukcia zaručuje nielen ochranu proti neželaným návštevníkom, ale aj účinnú zvukovú bariéru.


Banketovy nabytok

Banketovy nabytok
Ponúkame vybavenie pre hotely a reštaurácie. Banketový nábytok bude tiež správnym doplnením ponuky firiem, zaoberajúcich sa organizáciou podujatí. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka čomu konštrukcie dobre znášajú časté používanie. Vykazujú vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu a majú efektný vzhľad. Okrem iného Vám ponúkame stoly a stoličky, ako aj textílie, poťahy na stoličky a obrusy.