Granitový dřez


Záleželo nám na vytvoření výrobků, které zaujmou svou funkčností a také vysoce estetickým provedením. Nabízíme Vám granitový dřez, který je nezbytným prvkem každé kuchyně. Naši Zákazníci si mohou vybrat z hranatých i kulatých modelů vybavených odkapávací plochou nebo dodatečnou vaničkou. Mezi jejich nejdůležitější parametry je možné zahrnout odolnost proti vůči vysokým teplotám a snadné odstraňování nečistot. Zveme Vás do našeho obchodu.


Brusky na beton

Blastrac - profesionální nástroje pro opracování betonu
Blastrac je polská společnost nabízející profesionální nástroje. Jsou určeny pro zpracování betonu, asfaltu a dalších materiálů. Společnost nabízí brusky na beton. Jsou velmi robustní a spolehlivé. Blastrac nabízí jim za nízké ceny. Nabídka je určena především pro společnosti renovace budov, které potřebují spolehlivé zařízení.


Dětské značkové oblečení


Zahájili jsme výrobní a obchodní činnost, v jejímž rámci dodáváme na trh nejlepší oděvní produkty vytvořené s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské značkové oblečení plné dětských vzorů a líbivých barev nacházející v nabídce společností Coccodrillo představuje nejlepší způsob, jak zajistit vašim dětem přístup k pohodlným a stylovým oděvům. Zaručujeme, že každé dítě se do našich oblečků zamiluje!


Skleněná vitrína


Nabízíme našim Zákazníkům jedno nebo dvoukřídlé modely a také výstavní řešení, která se ideálně hodí pro prezentaci zboží v obchodech nebo exponátů v muzeích. Skleněné vitríny vyráběné společností Arabeska jsou zhotoveny z hliníkových profilů, které na přání Zákazníků práškově nalakujeme na libovolnou barvu. V případě dotazů ohledně dalších možností přizpůsobení výrobku nebo technických detailů nás neváhejte kontaktovat.


Práce ve výškách školení


Společnost Accen se zabývá všemi aspekty spojenými s oblastí práce ve výškách. Školení, která vám nabízíme, jsou vedena komplexním způsobem a zahrnují jak teoretické znalosti, tak jejich praktickou aplikaci. Organizujeme je v našem ústředí nebo na jakémkoliv místě určeném Zákazníkem. Zaručujeme, že naše kurzy jsou vždy vedeny zkušenými instruktory.


židle do restaurace

Pohodlné sezení pro vaše hosty
Při provozování gastronomického zařízení je zapotřebí se postarat o pohodlí jeho návštěvníků. Námi nabízené restaurační židle nejenže umožní vašim hostům pohodlné stravování, ale budou také elegantním dekorativním prvkem. Polyuretanová pěna, z níž jsou vyrobeny opěrky a sedátka, je odolná proti deformacím, díky čemuž si nábytek po mnoho let uchová svůj atraktivní vzhled.