Skleněná vitrína


Nabízíme našim Zákazníkům jedno nebo dvoukřídlé modely a také výstavní řešení, která se ideálně hodí pro prezentaci zboží v obchodech nebo exponátů v muzeích. Skleněné vitríny vyráběné společností Arabeska jsou zhotoveny z hliníkových profilů, které na přání Zákazníků práškově nalakujeme na libovolnou barvu. V případě dotazů ohledně dalších možností přizpůsobení výrobku nebo technických detailů nás neváhejte kontaktovat.


Židle do restaurace

Pohodlné sezení pro vaše hosty
Při provozování gastronomického zařízení je zapotřebí se postarat o pohodlí jeho návštěvníků. Námi nabízené restaurační židle nejenže umožní vašim hostům pohodlné stravování, ale budou také elegantním dekorativním prvkem. Polyuretanová pěna, z níž jsou vyrobeny opěrky a sedátka, je odolná proti deformacím, díky čemuž si nábytek po mnoho let uchová svůj atraktivní vzhled.


Dětské šaty

Obchod online Coccodrillo
Bez ohledu na to, zda je vaše ratolest ještě kojencem nebo už chodí do školy, dětské šaty umožňující vašemu dítěti cítit se krásně a svobodně, které nabízí internetový obchod Coccodrillo, vás může provázet po mnoho dalších let. Klademe důraz na vysokou kvalitu našich módních oblečků, v souvislosti s čímž u nás najdete pouze produkty vyrobené za použití prvotřídních tkanin šetrných vůči citlivé pokožce a zaručujících správnou termoregulaci.


Levné garáže

Plechová garáž
V naší nabídce můžete najít levné garáže s plechy. Jsou skvělou alternativou pro ty, kteří tradičních cihel, které jsou nejen drahé, ale také čas jejich realizace je mnohem delší.Standardní velikost několika 3x5 metrů, ale samozřejmě nabízíme také větší modely. S jejich širokou škálu personalizace má něco pro každého.


Dámské zdravotnické oděvy


V našem sortimentu jsou dostupné mikiny, pláště, kalhoty, fleecové oděvy a také lékařské šaty. Dámské zdravotnické oděvy jsou ušity z vysoce kvalitních látek umožňujících pohodlnou práci celý den. Většina z nich je vyrobena z 50 % z bavlny a z 50 % z polyesteru, díky čemuž odvádí vlhkost a nedochází k jejich roztahování během praní.