Granitový dřez


Záleželo nám na vytvoření výrobků, které zaujmou svou funkčností a také vysoce estetickým provedením. Nabízíme Vám granitový dřez, který je nezbytným prvkem každé kuchyně. Naši Zákazníci si mohou vybrat z hranatých i kulatých modelů vybavených odkapávací plochou nebo dodatečnou vaničkou. Mezi jejich nejdůležitější parametry je možné zahrnout odolnost proti vůči vysokým teplotám a snadné odstraňování nečistot. Zveme Vás do našeho obchodu.


Brusky na beton

Blastrac - profesionální nástroje pro opracování betonu
Blastrac je polská společnost nabízející profesionální nástroje. Jsou určeny pro zpracování betonu, asfaltu a dalších materiálů. Společnost nabízí brusky na beton. Jsou velmi robustní a spolehlivé. Blastrac nabízí jim za nízké ceny. Nabídka je určena především pro společnosti renovace budov, které potřebují spolehlivé zařízení.


Dětské značkové oblečení


Zahájili jsme výrobní a obchodní činnost, v jejímž rámci dodáváme na trh nejlepší oděvní produkty vytvořené s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské značkové oblečení plné dětských vzorů a líbivých barev nacházející v nabídce společností Coccodrillo představuje nejlepší způsob, jak zajistit vašim dětem přístup k pohodlným a stylovým oděvům. Zaručujeme, že každé dítě se do našich oblečků zamiluje!


Skleněná vitrína


Nabízíme našim Zákazníkům jedno nebo dvoukřídlé modely a také výstavní řešení, která se ideálně hodí pro prezentaci zboží v obchodech nebo exponátů v muzeích. Skleněné vitríny vyráběné společností Arabeska jsou zhotoveny z hliníkových profilů, které na přání Zákazníků práškově nalakujeme na libovolnou barvu. V případě dotazů ohledně dalších možností přizpůsobení výrobku nebo technických detailů nás neváhejte kontaktovat.


Výroba ocelových konstrukcí

Konstrukce Zywiec
Výrobní haly to je jeden z nejdůležitějších prvků naší nabídky. Nabizime prvky jako antresoly, mostky, estakády, a kladky. Vyrábíme ale také precizně montujeme. Zajišťujeme realizaci ve stanovených termínech a atraktivní ceny. Podívejte se na naši nabídku. Pokud máte dotazy kontaktujte nás! Vítejte.


Práce ve výškách školení


Společnost Accen se zabývá všemi aspekty spojenými s oblastí práce ve výškách. Školení, která vám nabízíme, jsou vedena komplexním způsobem a zahrnují jak teoretické znalosti, tak jejich praktickou aplikaci. Organizujeme je v našem ústředí nebo na jakémkoliv místě určeném Zákazníkem. Zaručujeme, že naše kurzy jsou vždy vedeny zkušenými instruktory.


Bižuterie

Velkoobchod bižuterie.
Naše společnost Vám nabízí nejvyšší kvalitu bižuterie. Různé typy náušnice, náramky, brože jsou všeobecně uznávány jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Naše společnost pouze velkoobchodní, maloobchodní ne my určen pro individuální zákazníky. Zveme vás seznámit s nabídkou.Flexibilní podmínky spolupráce a příznivé ceně je naše výhoda.